Centrálne vysávače Husky

Vedeli ste, že spoločnosť Husky navrhuje a vyrába vysavače v Kanade už viac ako 50 rokov?

Táto skutočnosť nám dáva príležitosť ponúknuť vám zaručene vysoko-kvalitné a vysoko-výkonné produkty.

Pripojte sa k stovkám tisíc majiteľov vysávačov Husky a zistite, ako centrálny vákuový systém Husky prospieva vám a vášmu prostrediu.

Hlavné výhody centrálnych vysávačov

 1. Spotrebujete menej energie
  Centrálne vysávače Husky sú 4 až 12 krát výkonnejšie než bežné vysávače. Znamená to, vysávanie je účinnejšie, zaberie menej času a ušetrí vaše peniaze.
 2. Čistejší vzduch a takmer žiadny hluk
  Čistý dom je základom zdravého bývania. Centrálne vysávače Husky obsahujú filtráciu HEPA, ktorá efektívnejšie odstraňujú prach, alergény a ostatné znečisťujúce látky s menším hlukom ako bežné vysávače. Táto technológia HEPA odstraňuje 99,97% častíc 0,3 mikrónov alebo väčších.
 3. Ekologicky prijateľné materiály
  Centrálne vysávače Husky sa skladajú hlavne z recyklovanej ocele a hliníka, z dvoch z najviac recyklovaných materiálov na svete. Recyklácia hliníka a ocele využíva o 95% menej energie než výroba z nových materiálov, čo výrazne znižuje emisie skleníkových plynov. Hliník a oceľ sa môžu znova a znova recyklovať, čo znižuje znečistenie pôdy a vody spôsobené ťažbou. Znečistenie plastov nepriaznivo ovplyvní pozemky, vodné cesty a oceány.
 4. Vydržia celý život
  Vysávače Husky sú postavené tak aby vydržali celý  život! S náležitou starostlivosťou a udržiavaním bude centrálny systém Husky fungovať celý život, zatiaľ čo prenosný vysávač je vo všeobecnosti nahradený každých 5 až 8 rokov.