Vysávačové zásuvky s hadicou v stene

Špeciálna patentovaná hadica, ktorá sa podtlakom jednoducho vtiahne cez zásuvku až do potrubia.

Dodáva sa v dĺžkach 9,1 m, 12,2 m a 15,3 m. použitie dlhších hadíc je veľmi komfortné, pretože obsluha si vytiahne zo zásuvky iba potrebnú dĺžku hadice a môže vysávať.

S týmto systémom už nemusíte prenášať nie len vysávač ale ani hadicu! Súčasťou hadice je ochranný poťah ktorý chráni nábytok pri upratovaní a je možné ho prať.

Použitie

Spoločnosť ABB s.r.o. Elektro Praga, vyrába dizajnové rady Time, Time Arbo a Element v širokej farebnej škále (20 farebných odtieňov) vrátane nových rámčekov z prírodného materiálu Time Arbo. Vysávačové zásuvky Husky v prevedení Time a Element boli navrhnuté a vyrobené priamo k prepojeniu do viacnásobných rámčekov s ostatnými prvkami slaboprúdovej a silnoprúdovej inštalácie.

Otvoríte dvierka zásuvky, vytiahnete potrebnú dĺžku hadice a zaistíte.

Nasadíte rukoväť a začnete vysávať.

Na záver odpojíte rukoväť, odistíte hadicu a rukou zapcháte hadicu. Hadica sa sama podtlakom vtiahne do zásuvky.

Zavriete dvierka zásuvky.

Vysávačové zásuvky ABB

ABB Time

ABB Element

ABB Time Arbo

ABB Neo

Podlahová vysávacia zásuvka

SD911 je podlahová vysávacia zásuvka vyrobená z ušlachtilej nehrdzavejúcej ocele, ideálna pre montáž na drevené a keramické podlahy a tiež na plochy s kobercovým povrchom. Prelisovaný kovový rám zásuvky SD911 je dostatočne pevný a odolný voči prešlapeniu. Vhodná do otvorených priestorov, kde štandardné stenové vysávacie zásuvky nedokážu zabezpečit dosah na celú udržiavanú plochu.